Dostawa sprzętu RTV - AGD, fotograficznego dla jednostek organizacyjnych UŁ

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV - AGD, fotograficznego dla jednostek organizacyjnych UŁ określonych w Pakietach nr 1 - 14.

Opis wymaganych parametrów minimalnych przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w arkuszu kalkulacyjnym stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ - Pakiety 1 - 14.

Zgodnie z art. 34 ust. 5 Pzp Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie dla Pakietu nr 4 prawa opcji.

W ramach realizacji zamówienia Zamawiający zobowiązuje się do zakupu całości asortymentu określonego w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ. Zamówienie to będzie stanowić 100 % wartości zamówienia podstawowego. Pozostałe 50% wartości umowy, będzie realizowane jako zamówienie opcjonalne. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach asortymentu określonego w umowie jako zamówienie podstawowe na warunkach cenowych zaoferowanych w ofercie. Dla pakietu nr 4 umowa będzie zawarta na okres 12 miesięcy od podpisania, dostawa będzie realizowana sukcesywnie zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego w ciągu 14 dni od złożonego zamówienia.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

14.06.2016 | 09:30


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • AGD Duże
  • Odtwarzacze i urządzenia multimedialne
  • Sprzęt fotograficzny
  • Sprzęt video

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii AGD z ostatnich 10 dni.