Sukcesywne dostawy środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego na potrzeby Pomorskiej Instytucji Gospodarki Budżetowej POMERANIA w Czarnem w podziale na II części.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego na potrzeby PIGB Pomerania w Czarnem z podziałem na dwie części:

Część I - dostawa na potrzeby PIGB Pomerania w Czarnem, Koszalinie i w Goleniowie

Część II - dostawa środków czystości dla OKW Posejdon w Ustce na potrzeby utrzymania czystości w pomieszczeniach ośrodka

Wykonawca gwarantuje, ze oferowany asortyment jest dopuszczony do obrotu na terenie RP, posiada atesty PZH oraz kartę charakterystyki, produkty przebadane dermatologicznie. Oferowany towar musi być zgodny z obowiązującymi normami. Zamawiający zażąda kart charakterystyki od Wykonawcy, z którym zostanie podpisana umowa.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do wezwania Wykonawcy do okazania produktu celem przetestowania i weryfikacji jego właściwości, i zgodności z formularzem asortymentowo-cenowym.

Zamawiający może nie wyczerpać całości asortymentu będącego przedmiotem umowy - bez żadnych konsekwencji.

Szczegółowy opis - załącznik nr 5 i 5A do SIWZ -formularz asortymentowo - cenowy - opis przedmiotu ( odpowiednio dla części I i II postepowania)

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

28.05.2015 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • Środki czystości

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii AGD z ostatnich 10 dni.