Przetarg nieograniczony 11/PN/D/PL/2020 r. na dostawy materiałów do Sterylizatorni SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 5 pakietów

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy do SPWZOZ w Stargardzie następującego asortymentu:
1) Pakiet nr 1 –Testy biologiczno – chemiczne.
Testy biologiczne i chemiczne jednokrotnego użycia przeznaczone do kontroli procesów sterylizacji, mycia i dezynfekcji.
2) Pakiet nr 2 – Materiały eksploatacyjne.
Sprawdzian zgrzewu, etykiety, taśmy samoprzylepne, szczotki do czyszczenia kanałów, komplet tnący do obcinarki, przyrząd testowy procesu dla wskaźników chemicznych do kontroli wsadu w parze wodnej, inkubator przeznaczony do inkubacji wskaźników biologicznych fiolkowych, dystrybutor podwójny do taśmy ze wskaźnikiem chemicznym oraz do taśmy neutralnej.
3) Pakiet nr 3 – Rękawy papierowo-foliowe.
Rękawy papierowo-foliowe przeznaczone do procesów sterylizacyjnych, z naniesionym wskaźnikiem sterylizacji w 3 metodach; parze wodnej w nadciśnieniu (w zakresie temperatur 121st.C, 134st.C), formaldehydzie, tlenku etylenu.
4) Pakiet nr 4 – Opakowania do sterylizacji materiałów medycznych.
Opakowania do sterylizacji materiałów medycznych. Materiały opakowaniowe przeznaczone do sterylizacji nasyconą parą wodną w nadciśnieniu w zakresie temperatur 121-134 st. C, formaldehydzie, tlenku etylenu, odporne na zamoczenie, posiadające dużą wytrzymałość mechaniczną, z wysoką barierowością bakteriologiczną, stabilność wymiarowa w stanie suchym i wilgotnym, niepylące, zgodne z wymaganiami Normy PN EN 868-2, ISO 11607-1 potwierdzone załączonym do oferty arkuszem danych technicznych.
5) Pakiet 5 - Bójcze środki chemiczne przeznaczone do przeprowadzenia cyklu sterylizacyjnego w sterylizatorze formaldehydowym. Preparat powinien spełniać postanowienia dyrektywy 93/42/EEC. Produkt powinien posiadać aktualną kartę charakterystyki substancji niebezpiecznych i znak CE.W przypadku preparatów bójczych wymagane potwierdzenie skuteczności bójczej przez akredytowane laboratorium (certyfikat zarządzania jakością, notyfikacja), lub opinia PZH.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

27.03.2020 | 11:00


» Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 27
Stargard Szczeciński 73-110
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Chemia przemysłowa

» Dane nabywcy

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie
ul. Wojska Polskiego 27
Stargard Szczeciński 73-110
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii Chemia z ostatnich 10 dni.