Wykonywanie usług leśnych z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa na terenie Nadleśnictwa Nowogard (Szkółka Leśna Danowo) w roku 2020.

» Opis zapytania

Gospodarka szkółkarska - prace obejmują uprawę gleby, nawożenie mineralne i organiczne, siew nasion drzew i krzewów, usuwanie chwastów, spulchnianie gleby, zabezpieczanie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi poprzez osłony z włókniny, mat, lub materiału organicznego. Opryski chemiczne przeciw chorobom grzybowym, owadom lub mające na celu zwalczanie chwastów. Mechaniczne podcinanie korzeni sadzonek w drugim i kolejnych latach ich produkcji. Szkółkowanie sadzonek i zrzezów. Prace związane z deszczowaniem powierzchni produkcyjnej szkółki. Wyjmowanie sadzonek, przygotowanie do wywozu
i załadunek.
Nasiennictwo i selekcja Prace obejmują zbiór nasion i szyszek z drzew ściętych z bazy własnej lub udostępnionej, przygotowanie nasion do siewu, liczenie szyszek i zawiązek, oznakowanie i poprawianie oznakowania drzewostanów nasiennych i zachowawczych, plantacji nasiennych, plantacyjnych upraw nasiennych.
Prace.mech_szkółka[nh] K14 H 613
Prace.reczne_szkółka[nh] K15 H 7 612
Prace.mech_szkółka[h] K16 H 747
Prace.reczne_szkółka[h] K17 H 4 685


Złóż ofertę


» Termin składania ofert

30.01.2020 | 10:00


» Lokalizacja

ul. Radosława 11
Nowogard 72-200
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi związane z leśnictwem

» Dane nabywcy

Nadleśnictwo Nowogard
ul. Radosława 11
Nowogard 72-200
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się