Szacowanie wartości zamówienia na comiesięczną obsługę 18 przepompowni kanalizacji deszczowych na terenie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański

» Opis zapytania

opis w specyfikacji

Wymagania dodatkowe:
Warunki płatności (przelew 14 dni, proszę potwierdzić)
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:
Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuję o
postępowaniu wszystkich solidnych Wykonawców. Postępowanie to ma na celu
oszacowanie wartości zamówienia poprzez uzyskanie ofert na comiesięczną obsługę 18 przepompowni kanalizacji deszczowej
na terenie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański.
Do zadań wykonawcy będzie należała bieżąca kontrola
niezawodnej pracy agregatów pompowych przepompowni (bez remontów i wymian pomp),
jednorazowe czyszczenie zbiorników z odpadów stałych, usuwanie zabrudzeń i
lokalizowanie niesprawności armatury w zbiorniku przepompowni, wymiana
bezpieczników oraz drobnych napraw elektrycznych w szafach sterujących do
wartości 85 zł netto, prowadzenie i dokonywanie bieżących wpisów w książkach
obiektów, prowadzonych dla każdej przepompowni.7 przepompowni jest wyposażonych w system telemetrii, który umożliwia zdalne monitorowanie tego co się dzieje na obiekcie. Zamawiający wypożyczy komputer, na którym jest program do monitorowania pracy przepompowni.
Powyższe postępowanie ma charakter szacowania wartości i nie zostanie zakończone wyborem oferty. Zamawiający jest zobowiązany do przeprowadzenia szacowania wartości zamówienia w myśl artykułów 32-35 ustawy Prawo zamówień publicznych. W celu zapewnienia rzetelności i transparentności procesu, Zamawiający zdecydował się na zastosowanie w tym celu platformy zakupowej. Dlaczego warto odpowiedzieć na szacowanie ceny?Informujemy, iż niniejsze zapytanie nie stanowi zaproszenia do składania ofert w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, nie zobowiązuje Zamawiającego do zawarcia umowy, czy też udzielenia zamówienia i nie stanowi części procedury udzielania zamówienia publicznego realizowanego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych. Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że odpowiedź na niniejsze zapytanie w zakresie szacowania ceny może skutkować:zaproszeniem do złożenia oferty lub/i zaproszeniem do negocjacji warunków umownych lub zawarcia umowy, której przedmiot został określony w niniejszym zapytaniu. W przypadku pytań:technicznych lub merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00.W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość"
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

09.01.2020 | 10:35


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Usługi eksploatacji budynków

» Dane nabywcy

Gmina Miejska Pruszcz Gdański


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się