Usługa wykonania 1 sztuki podgrzewacza spalin na rurach ożebrowanych w obudowie blaszanej (wn.59; zl.1736)

» Opis zapytania

Nazwa: Podgrzewacz spalin
Opis:
Ilość: 1 [szt.]

Wymagania dodatkowe:
Koszt dostawy (Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić)
Warunki płatności (przelew 30 dni, proszę potwierdzić)
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
W imieniu Fabryki Kotłów SEFAKO S.A. informujemy o postępowaniu wszystkich solidnych Wykonawców. Postępowanie to prowadzone celem uzyskania ofert na wykonanie 1 szt. podgrzewacza spalin na rurach ożebrowanych w obudowie blaszanej.
Wykonanie przedmiotu postępowania wg załączonych Planów Kontroli i Badań oraz rysunków. Ostateczny wybór Wykonawcy odbędzie się wg załączonych Zasad Postępowania przy zaakceptowaniu wzoru Umowy wraz z załącznikami.
Istnieje możliwość wykonania kolanek łączących rury ożebrowane oraz podgrzewacz z komorami w stanie surowym przez Zamawiającego (Sefako). W takim przypadku opcja ta musi być wyraźnie zaznaczona w ofercie. Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.
W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel. 41 / 3811073, wew.133. - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.01.2020 | 12:00


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Maszyny produkcyjne i części do maszyn produkcyjnych
  • Pozostałe prace budowlano-remontowe

» Dane nabywcy

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się