Wykonanie opracowania geodezyjnego projektu podziału nieruchomości pod realizację inwestycji drogowej do celów związanych z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla zamierzenia budowlanego p.n. Przebudowa ul. Polnej w Cegielni i ul. Szkolnej w Słupnie – Polepszenie warunków mieszkańców w ramach zadania inwestycyjnego: Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 4304W (ul. Polna w msc. Cegielnia), gm. Radzymin wraz z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID)

» Opis zapytania

Wykonanie opracowania geodezyjnego projektu podziału nieruchomości pod realizację inwestycji drogowej do celów związanych z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla zamierzenia budowlanego p.n. Przebudowa ul. Polnej w Cegielni i ul. Szkolnej w Słupnie – Polepszenie warunków mieszkańców

w ramach zadania inwestycyjnego: Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 4304W (ul. Polna w msc. Cegielnia), gm. Radzymin wraz z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID)

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

04.12.2019 | 10:00


» Lokalizacja

Prądzyńskiego 3
Wołomin 05-200
Województwo: mazowieckie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Pomiary, badania i odbiory techniczne

» Dane nabywcy

Powiat Wołomiński
Prądzyńskiego 3
Wołomin 05-200
Województwo: mazowieckie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się