„Usługa szkoleniowa dotycząca przeprowadzenia kursów: SEP, Obsługi podnośników koszowo – nożycowych, Sterowników PLC oraz Sieci inteligentnych KNX szkolenia organizowane w ramach projektu Profesjonalny elektryk”

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest Usługa szkoleniowa obejmująca zorganizowanie i przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim w zawodzie Technika elektryka.
Usługa szkoleniowa dotyczy następujących kursów
W części pierwszej Kursu Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) do 1 KV, kończące się egzaminem państwowym. Kurs realizowany dla 24 osób podzielonych na dwie grupy.
W części drugiej Szkolenie na podnośniki nożycowo koszowe kończące się egzaminem UDT, wraz z niezbędnymi badaniami. Kurs realizowany dla 24 osób podzielonych na dwie grupy.
W części trzeciej Kurs obsługi i programowania sterowników PLC. Kurs realizowany dla 30 osób podzielonych na dwie grupy.
W części czwartej Kurs inteligentnych sieci elektrycznych KNX kończący się certyfikatem zewnętrznym. Kurs realizowany dla 30 osób podzielonych na dwie grupy.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

28.11.2019 | 09:00


» Lokalizacja

ul. Wyspiańskiego 2
Sędziszów Małopolski 39-120
Województwo: podkarpackie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Szkolenia

» Dane nabywcy

Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego
ul. Wyspiańskiego 2
Sędziszów Małopolski 39-120
Województwo: podkarpackie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się