Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu AGD dla Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską (nr sprawy ZP/D/60/2015)

» Opis zapytania

1.Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa sprzętu AGD dla Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej w ramach Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013; Projekt nr POIS.13.01.00-00-016/12 pn. Przebudowa budynków 1 i 3 Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki w II Kampusie Politechniki Opolskiej

w ramach działania 13.1. Infrastruktura Szkolnictwa Wyższego, szczegółowo określonego w formularzu rzeczowo-cenowym stanowiącym załącznik 6 do SIWZ.

2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:

wszystkie produkty muszą być nowe i nieużywane,

dostawa na koszt Wykonawcy do budynków Politechniki Opolskiej Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, ul. Prószkowska 76. Pomieszczenia, do których Wykonawca wniesie sprzęt wskażą osoby odpowiedzialne za realizację umowy ze strony Zamawiającego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

29.04.2015 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii AGD z ostatnich 10 dni.