Dostawę drzew i krzewów produkowanych w pojemnikach, oznaczonych etykietą wraz z dostawą innych niezbędnych do realizacji nasadzeń materiałów w celu urządzania terenów zieleni

» Opis zapytania

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę roślin ogrodniczych w tym transport i rozładunek wraz z pozostałymi materiałami oraz sadzenie w obiektach wymienionych w załącznikach :
•1a do wzoru umowy, którego zakres dotyczy 31 jednostek objętych dostawą,
•2a jest szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia do wzoru umowy i obejmuje dostawę roślin o określonych parametrach i różnych odmianach z materiałami ogrodniczymi tj.:
614 szt. bylin wieloletnich ( barwinek, ciemiernik, funkia, golteria pełzająca, lawenda wąskolistna, miskant chiński, nachyłek lancetowaty, odętka wirginijska, piwonia, powojniki, proso, rozchodnik, runianka, tawułki, trawa pampasowa, wrzosy, wrzośce, zawciag, żurawki), oraz 9 gatunków drzew w ilości 62 szt. i 25 gatunków krzewów w ilości 622 szt. a także dostawę: nasion traw, palików do drzew, torfu, ziemi ,własnym transportem Wykonawcy.
•1b do wzoru umowy, którego zakres dotyczy 34 jednostek objętych dostawę roślin o określonych parametrach i różnych odmianach z materiałami ogrodniczymi wraz z wykonaniem usługi nasadzeń roślin obejmującej: ściąganie darni, przygotowanie gleby pod rośliny, wzbogacenie ziemią, sadzenie roślin, ściółkowanie, ściąganie darni pomiędzy posadzonymi roślinami,
•2b, jest szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia do wzoru umowy i obejmuje dostawę drzew, krzewów, bylin wraz z materiałami ogrodniczymi (biogal, ekobordy, kora, nasiona traw, obrzeże taśmowe, paliki do drzew z poprzeczkami i taśma do mocowania, palisada drewniana i plastikowa eko, torf, ziemia zrębki, żwir) i usługę nasadzeń poprzez przygotowanie gleby pod rośliny, ściąganie darni, wzbogacanie ziemią, założenie agrotkaniny z mocowaniem jej do podłoża, założenie i mocowanie eko-bordów i palisad, wbijanie palików do mocowania pnia drzew, wykonanie mis, ścółkowanie, podlewanie .
Rośliny do posadzenia to: 1084 szt. bylin obejmujących różne gatunki (barwinek, bluszcz, bodziszek, brunera,ciemierniki, czosnek olbrzymi, floksy, funkia, hakonechloa, imperata, jeżówki, komarzyca, kostrzewy, lawenda, miskanty chińskie, piwonia chińska, pragnia syberyjska, rozchodniki, runianka japońska, serduszka, skalnica, smagliczka, turzyce, ubiorek, winobluszcz, wrzosy i wrzośce, oraz żurawki oraz 22 gatunków drzew w ilości 839 sztuk i 24 gatunków krzewów w ilości 5445 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: załącznik 2a i 2b do wzoru umowy i wzór umowy

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.05.2019 | 10:00


» Lokalizacja

Rynek 1
Rzeszów 35-064
Województwo: podkarpackie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Produkty gospodarki leśnej

» Dane nabywcy

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
Rynek 1
Rzeszów 35-064
Województwo: podkarpackie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się