Dostawa pomostów technologicznych i balustrad ochronnych na dach budynku „D” Szpitala Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomostów technologicznych i balustrad ochronnych na dach budynku „D” Kujawsko- Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy tj.:
1) Montaż 12 sztuk stalowych pomostów technologicznych wykonanych według rysunków konstrukcyjnych. Pomosty mocowane do płytek żelbetowych o wymiarach 45x45 cm
i grubości 9,0 cm poprzez spawanie do wtopionych blach. Stopnie i podesty z kratek stalowych wykonane jako cynkowane ogniowo.
Pozostałe elementy także cynkowane ogniowo i malowane:
- farbą dwuskładnikową, podkładową o grubości 60 µm, kładzioną
1-krotnie,
- farbą nawierzchniową, kładzioną 2-krotnie, o grubości 50 µm,
Łączna grubość powłok malarskich – 110- 120 µm.
2) Montaż (z mocowaniem do wieńca żelbetowego attyki dachowej) balustrad zabezpieczających przed upadkiem z dachu. Balustrady dostarczane na budowę w elementach modułowych- podzielone na sekcje o długości nie przekraczającej 6,0 m.b. Balustrady stalowe, cynkowane ogniowo o wysokości 110 cm wykonane z profili zamkniętych 50x50x4 mm, malowane farbą antykorozyjną w kolorze RAL 7013. Balustrady mocowane na kotwy HILT: M12x125, M16x125. Łączna długość balustrad – 190,0 m.b.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

17.04.2019 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Akcesoria budowlane
  • Zaplecze budowlane

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii Inne z ostatnich 10 dni.