Dostawa sadzonek drzew, palików oraz taśmy mocującej do nasadzeń w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Nidzicy.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sadzonek drzew, palików oraz taśmy mocującej do nasadzeń w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Nidzicy z transportem do:
1) OD Nidzica, ul. Kolejowa 29, 13-100 Nidzica;
2) OD Działdowo, ul. Skłodowskiej 22, 13-200 Działdowo,
3) OD Iława, ul. Komunalna 9, 14-200 Iława.
Zamawiający zamawia drzewa gatunków:
1) Lipa drobnolistna (Tilia cordata),
2) Klon pospolity (acer platanoides),
- w formie piennej, o wysokości min. 1,5 m / max. 3,0 m i obwodzie pnia mierzonym na wysokości 1,0 m, wynoszącym zgodnie z OPZ, z bryłą korzeniową odpowiednio zabezpieczoną (jutą oraz siatką lub w pojemniku).

Materiał szkółkarski musi być czysty odmianowo oraz szkółkowany zgodnie z zasadami agrotechniki szkółkarskiej. Rośliny muszą być zdrowe, zdrewniałe, zahartowane oraz prawidłowo uformowane z zachowaniem charakterystycznego dla gatunku i odmiany pokroju, wysokości, średnicy i długości pędów. Powinny być zachowane odpowiednie proporcje pomiędzy pniem, koroną i bryła korzeniową. System korzeniowy musi być dobrze wykształcony, zwarty, odpowiedni do wieku rośliny i sposobu uprawy. Materiał rośliny powinien pochodzić ze szkółki, w której był regularnie szkółkowany.


Złóż ofertę


» Termin składania ofert

16.04.2019 | 09:00


» Lokalizacja

Pstrowskiego 28b
Olsztyn 10-602
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Produkty gospodarki leśnej

» Dane nabywcy

Zarząd Dróg Wojewódzkich
Pstrowskiego 28b
Olsztyn 10-602
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się