Usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w podziale na 4 części.

» Opis zapytania

Usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w podziale na 4 części. Szczegółowe zestawienie dźwigów i platform objętych przedmiotem niniejszego zamówienia znajduje się w załącznikach nr 9 - 12 do SIWZ.
Zamówienie zostało podzielone na IV części:
Część I – usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w wyznaczonych nieruchomościach, administrowanych przez Punkt Obsługi Klienta Nr 1 (POK 1), ul. Brzask 3 w Poznaniu. Część I obejmuje 7 platform oraz dźwigów towarowych.
Część II – usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w wyznaczonych nieruchomościach, administrowanych przez Punkt Obsługi Klienta Nr 2 (POK 2), os. Piastowskie 77 w Poznaniu. Część II obejmuje 10 dźwigów osobowych oraz towarowych.
Część III – usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w wyznaczonych nieruchomościach, administrowanych przez Punkt Obsługi Klienta Nr 3 (POK 3), ul. 23 Lutego 4/6a w Poznaniu. Część III obejmuje 16 dźwigów osobowych oraz platform.
Część IV – usługi konserwacji dźwigów i platform schodowych w wyznaczonych nieruchomościach, administrowanych przez Punkt Obsługi Klienta Nr 5 (POK 5), ul. Nehringa 2 w Poznaniu. Część IV obejmuje 26 dźwigów osobowych oraz platform.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

28.11.2018 | 12:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi serwisowe maszyn, urządzeń i części zamiennych

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się