Wsparcie na rzecz zwiększania wykorzystania technologii TIK w ramach realizacji projektu pn.: „Poprawa jakości kształcenia w Gminie Błażowa”

» Opis zapytania

2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dostawy, montażu i uruchomienia asortymentu oraz wykonanie okablowania strukturalnego wraz z urządzeniami sieciowymi w ośmiu Szkołach Podstawowych na terenie gminy Błażowa w miejscowościach: Białka, Błażowa, Błażowa Dolna, Futoma, Kąkolówka, Lecka, Nowy Borek, Piątkowa.
3. Wykonawca jest zobowiązany do dostawy sprzętu komputerowego i pozostałych urządzeń elektronicznych do szkół podstawowych o których mowa w SIWZ, a także do instalacji oraz uruchomienia dostarczonego sprzętu w obecności przedstawiciela szkoły, której dostawa dotyczy.
4. Zaleca się zapoznanie ze strukturą pomieszczeń Zamawiającego przed złożeniem oferty w celu oszacowania kosztów realizacji prac związanych z wykonaniem instalacji i montażu dostarczonych urządzeń. W tym celu Zamawiający udostępni pomieszczenia szkół po wcześniejszym jego powiadomieniu przez Wykonawcę, na numer tel.: 17 2301 734.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.11.2018 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • AGD Duże

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii AGD z ostatnich 10 dni.