Dostawa trzewików roboczych - Dostawa trzewików roboczych

» Opis zapytania

Dostawa trzewików roboczych dla ISE Tarnowskie Góry, ISE Herby Nowe, ISE Gliwice, ISE Rybnik, ISE Racibórz
Buty typu trzewik. Kat. S3 SRC bez elementów metalowych. Wykonane zgodnie z normą PN-EN ISO 20345. Sięgające ponad kostkę, sznurowane. Wierzch buta-przyszwa,obłożony,skóra bydlęca licowa.Wierzch kołnierza, języka-skóra naturalna. Wyściółka z tkaniny rodzaj np. coolmax, cambrella itp. Zapiętek usztywniony. Wkładka wymienna. Podeszwa elastyczna ułatwiająca pracę w podarciu z wyraźnie urzeźbionym protektorem odprowadzającym zanieczyszczenia(samoczyszczące), odporna na działanie olejów oraz na temperaturę 180 stopni C, antypoślizgowa, z absorpcją uderzeń pod pietą, odporną na ścieranie i pękanie.Stała wkładka antyprzebiciowa, niemetalowa, elastyczna ułatwiająca pracę w podparciu.Połączenie cholewki obuwia ze spodem w systemie przeszywano-klejonym lub metodą wtryskową, zapewniające wodoszczelność. Podwyższona część spodu zachodząca na nosek lub inne zabezpieczenie zapobiegające ścieraniu się czubka buta.Podnosek nie metalowy np. kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 kN.
Dopuszcza się wstawki w postaci elementów odblaskowych, logo producenta itp.Do trzewików roboczych opisanych po wyżej należy zamieścić katalog.
Dostawa trzewików roboczych ocieplanych dla ISE Tarnowskie Góry,ISE Herby Nowe, ISE Gliwice, ISE Racibórz
Buty typu trzewik. Kat.S3 SRC CI bez elementów metalowych. Wykonane zgodnie z normą PE-EN ISO 20345. Sięgające ponad kostkę minimum 21 cm buty damskie, minimum 23 cm buty męskie od powierzchni podstawy. Wierzch buta- przyszywa, obłożony, skóra bydlęca licowa, wodoodporna. Wierzch kołnierza, języka-skóra naturalna wodoodporna, wyściółka ocieplająca z tkaniny rodzaju np. Thinsulate. Zapiętek usztywniony. Wkładka wymienna. Gruba podeszwa elastyczna ułatwiająca pracę w podparciu z wyraźnie urzeźbionym protektorem odprowadzającym zanieczyszczenia(samoczyszcząca), odporna na działanie olejów oraz na temperaturę 180 stopni C do -20 stopni C, antypoślizgowa, z absorpcją uderzeń pod piętą, odporną na ścieranie i pękanie. Stała wkładka antyprzebiciowa, niemetalowa, elastyczna, ułatwiająca pracę w podparciu. Połączenie cholewki obuwia ze spodem w systemie przeszywano-klejonym lub metodą wtryskową, zapewniającą wodoszczelność. Podwyższona część spodu zachodząca na nosek lub inne zabezpieczenie zapobiegające ścieraniu się czubka buta. Podnosek nie metalowy np.kompozytowy, wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 kN. Dopuszcza się wstawki w postaci elementów odblaskowych, logo producenta itp.Do trzewików roboczych opisanych po wyżej należy zamieścić katalog.
Dostawa butów gumowych do kolan dla ISE Herby Nowe, ISE Gliwice, ISE Racibórz
Buty kat S5. Wykonane zgodnie z normą PN-EN ISO 20345, z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na ścieranie i rozdzieranie z dodatkowym wkładem ocieplającym np. filcowym, Thinsulate. Wymienna wkładka . Cholewa o wysokiej elastyczności w niskich temperaturach. Podeszwa odporna na temperaturę do 150 stopni C, samoczyszcząca i antypoślizgowa, benzyno-kwaso-olejoodporna. Stała wkładka atnyprzebiciowa niemetalowa. Podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 kN.Do trzewików roboczych opisanych po wyżej należy zamieścić katalog.
Dostawa butów spawalniczych dla ISE Tarnowskie Góry, ISE Gliwice, ISE Rybnik
But kat. S1P HRO SRC. Wykonane zgodnie z normą PN-EN ISO 20345. Buty ze skóry naturalnej licowej, wodoodpornej , z językiem miechowym, klapką chroniącą przed gorącymi odpryskami, z zapiętkiem usztywnionym, zapinane na rzepy lub klamrę szybko odpinającą ułatwiającą łatwe zakładanie i zdejmowanie buta, bez sznurowania. Wyściółka z materiału pochłaniającego wilgoć. Wymienna wkładka.Podeszwa odporna na temperaturę do 300 stopni C, antypoślizgowa i olejoodporna, z podnoskiem wytrzymałym na uderzenia z energią 2

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

03.10.2018 | 14:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt ochronny i BHP
  • Obuwie

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się