Cz. I pn. Zagospodarowanie terenu przy ul. Rzodkiewki w Warszawie – realizacja projektu z BP na 2018 rok pn. „Wege Park” Cz. II pn. „Posadzenie drzew i krzewów na trenie placu zabaw przy ul. Olęderskiej na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy”, w ramach realizacji projektu z BP na 2018 pn. „Zielony Plac Zabaw na Kępie” Cz. III ,,Posadzenie drzew i krzewów w ramach projektu z Budżetu Partycypacyjnego na 2018 rok pn. „Sto drzew dla Wilanowa” Cz. IV Zagospodarowanie działki nr ewid. 23/2, obręb 1-06- 80 w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2018 p.n. „ZIELONA PRZYSTAŃ W POWSINIE” Cz. V Posadzenie drzew, krzewów, bylin wzdłuż ulic w Dzielnicy Wilanów

» Opis zapytania

Cz. I pn. Zagospodarowanie terenu przy ul. Rzodkiewki w Warszawie – realizacja projektu z BP na 2018 rok pn. „Wege Park”
Cz. II pn. „Posadzenie drzew i krzewów na trenie placu zabaw przy ul. Olęderskiej na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy”, w ramach realizacji projektu z BP na 2018 pn. „Zielony Plac Zabaw na Kępie”
Cz. III ,,Posadzenie drzew i krzewów w ramach projektu z Budżetu Partycypacyjnego na 2018 rok pn. „Sto drzew dla Wilanowa”
Cz. IV Zagospodarowanie działki nr ewid. 23/2, obręb 1-06- 80 w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2018 p.n. „ZIELONA PRZYSTAŃ W POWSINIE”
Cz. V Posadzenie drzew, krzewów, bylin wzdłuż ulic w Dzielnicy Wilanów

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

26.09.2018 | 12:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi związane z leśnictwem

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się