Dostawa środków czystości - ścierki

» Opis zapytania

1 W ramach realizacji niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć Zamawiającemu za wynagrodzeniem (dostawa) artykuły do sprzątania, których rodzaj oraz maksymalne ilości zostały określone poniższej:

Lp. Nazwa towaru Jm Ilość Opis
1 ŚCIERECZKA Z MIKROFAZY szt 2000 Ściereczka z mikrofazy o wymiarach 40x40cm* produkt ogólnego zastosowania, przeznaczony do mycia wszelkich powierzchni zmywalnych, może być stosowane zarówno na mokro jak i na sucho.(*tolerancja -/+ 5%)
2 ŚCIERECZKI UNIWERSALNE szt 500 Ściereczki uniwersalne, wykonane 100%
z wiskozy, wymiary 34 x 45cm* , stosowane zarówno na sucho jak i na mokro,bardzo dobrze wchłaniające wodę. Różne kolory (*tolerancja -/+5%)
1 opakowanie max. 10 szt
3 ŚCIERKA MIKROFIBRA szt 45 Miękkie i chłonne ścierki z mikrofibry , szybkoschnące, czyszczą bez detergentów, idealne do szkła, luster i ekranów LCD, nadająca się do prania.
1 opakowanie max 5 szt
4 ŚCIERKA MIKROFIBRA szt 250 Ścierka z mikrofibry , stosowana na mokro jak i na sucho do codziennej pielęgnacji, bez użycia detergentów, nadająca się do wszystkich powierzchni. Doskonale wchłania wodę, wysoka odporność na ścieranie. wymiary 40x40cm*. Wykonana z poliestru i poliamidu gramatura ok. 320g/m2* (*tolerancja-/+5 %)
5 ŚCIERKA TETRA DO KURZU - PIELUCHA szt 160 Ścierki białe tetrowe (100% bawełna), wytrzymała,nie pylące,wielorazowego użytku , podczas prania nie tracą kształtu.Rozmiar 60x80 cm*. (*tolerancja -/+5%)
6 ŚCIERKI DO NACZYŃ szt 24 Ścierki lniane do naczyń. Rozmiar 50x70cm* Materiał: len (min. 90%) (*tolerancja -/+ 5%)
7 ŚCIERKA MIKROFIBRA DO ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU szt 10 Ścierka wykonana mikrofibry(min.95%), nadająca się do czyszczenia sprzętu elektronicznego. Doskonale usuwa kurz i trwałe zabrudzenia nie pozostawiając przy tym smug na czyszczonych powierzchniach, stosowania bez detergentów.
8 ŚCIERKA PODŁOGOWA BIAŁA GRUBA BAWEŁNA szt 270 Duża , klasyczna ścierka podłogowa, miękka,biała, bawełniana. Przeznaczona do mycia, wycierania i osuszania. Trwała i mocna, nadająca się do prania, nie strzępi się i nie pozostawia włókien. Czyści bez zarysowań.Wymiary 50x60cm*gramatura 240g/m2* (*tolerancja -/+5%)
9 ŚCIERKA MIKROFIBRA DO PODŁOGI szt 800 ścierka z mikrofibry przeznaczona do czyszczenia różnych powierzchni o dużej wielkości 50 x 60 cm*. Produkt bardzo chłonny i wytrzymały, nie pozostawia smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Ścierka do mycia podłóg drewnianych, paneli, płytek. Ścierka wielokrotnego użytku. W skład powinien wchodzić wiskoza, poliester oraz polipropylen (*tolerancja -/+5%)
WSZYSTKIE PRODUKTY WINNY BYĆ DOPUSZCZONE DO OBROTU NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ


2 W ramach zamówienia, Zamawiający zobowiązuje się do zakupu ścierek, określonych powyżej, o wartości 50% ceny całkowitej wskazanej w ofercie Wykonawcy. Pozostałą ilość ścierek, o wartości 50% ceny całkowitej, Zamawiający zakupi w zależności od potrzeb (prawo opcji).

Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

07.08.2018 | 11:30


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Środki czystości

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się