Redakcja merytoryczna oraz pisanie artykułów o tematyce Funduszy Europejskich, w ramach publikacji przez CPE Magazynu Projektów Europejskich „w Centrum” w 2018 r.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest redakcja merytoryczna oraz pisanie artykułów o tematyce Funduszy Europejskich, w ramach publikacji przez CPE Magazynu Projektów Europejskich „w Centrum” w 2018 r. Planowane jest wydanie maksymalnie 3 numerów „w Centrum” w okresie czerwiec-grudzień 2018 r. oraz częściowo w 2019 r.
Zamawiający planuje w ramach postępowania wyłonić maksymalnie 4 Wykonawców, którzy będą zaangażowani przy pracach nad kolejnymi wydaniami Magazynu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecania konkretnych prac do wykonania poszczególnym Wykonawcom dowolnie, aby zapewnić płynność przygotowań kolejnych numerów Magazynu. Tym samym możliwe jest zaangażowanie zarówno przy wszystkich planowanych numerach Magazynu, jak i zlecenie poszczególnych prac do pojedynczego wydania. Zamawiający dopuszcza rozliczanie częściowe za określoną przez obie strony partię wykonanych zleceń, jednak nie częściej niż 1 raz w miesiącu.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

10.05.2018 | 10:45


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Usługi doradcze

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii Inne z ostatnich 10 dni.