ZAKUP I DOSTARCZANIE ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE ORAZ DO ZAKŁADU OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM

» Opis zapytania

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem środków chemicznych do Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie (os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków) i Zakładu Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim ( ul. Mickiewicza 7, 34-220 Maków Podhalański), zgodnie
załącznikiem nr 1A, 1B, 1C do SIWZ – opis przedmiotu zamówienia.
2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ.
WYMAGANY TERMIN I WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Realizacja przedmiotu zamówienia sukcesywnie, w ciągu: 24 miesięcy od daty zawarcia umowy, według pisemnych zamówień składanych przez pracownika Działu Infrastruktury Szpitalnej.
2. Miejsce dostarczenia – Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o., os Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków oraz Zakład Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim, ul. Mickiewicza 7, 34-220 Maków Podhalański.
3. Termin realizacji zamówienia nie dłuższy niż 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia pisemnie - faksem, lub e-mailem.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

16.03.2018 | 11:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Nawozy, środki ochrony roślin i chemia rolnicza

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się