Dostawa wraz z transportem ocieplanych trzewików damskich i męskich oraz trzewików roboczych z noskami; dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie

» Opis zapytania

dostawą trzewików ocieplanych damskich i męskich oraz trzewików roboczych z noskami w ilości 128 kpl. dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Trzewiki Ocieplane z noskami:
Buty typu trzewik.Kat.S3. Wykonanie zgodnie z normą PN-EN 20345. Sięgające ponad kostkę, sznurowane na kompozytowych oczkach obuwniczych. Cholewka-bydlęca skóra licowa gładka, wyściółka ocieplająca z tkaniny rodzaju np. Thinsulate. Język miechowy – bydlęca skóra licowa gładka, z wyściółką z tkaniny rodzaju np. Thinsulate. Zapiętek usztywniony skórą. Wkładka wymienna, bakteriobójcza, antygrzybiczna z materiału pochłaniającego wilgoć, absorpcją wstrząsów oraz wibracji. Gruba podeszwa z wyraźnie urzeźbionym protektorem odprowadzającym zanieczyszczenia, odporna na działanie olejów oraz na temperaturę 180oC oraz do -20oC, antypoślizgowa, z absorpcją uderzeń pod piętą, odporna na ścieranie i pękanie. Stała wkładka antyprzebiciowa, niemetalowa, antyelektrostatyczna, elastyczna ułatwiająca pracę w podparciu. Połączenie cholewki obuwia ze spodem w systemie przeszywano-klejonym lub metodą wtryskową.
Podwyższona część spodu zachodząca na nosek. Podnosek kompozytowy, wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 KN. W środku obuwia wszywka z tkaniny o wymiarach ok.4x3cm umożliwiająca ocechowanie – pod językiem. Buty niezawierające części metalowych.
Trzewiki robocze z noskami:
Buty typu trzewik, sznurowane, sięgające ponad kostkę, cholewka – skóra licowa, wyściółka z materiału pochłaniającego wilgoć, wkładka antyprzebiciowa, podeszwa odporna na działanie olejów, kwasów, zasad oraz na temperaturę do 200oC, antypoślizgowa, absorpcja uderzeń pod piętą, odporna na ścieranie i pękanie. Połączenie cholewki obuwia ze spodem w systemie przeszywano-klejonym lub metodą wtryskową, wyściółka oraz język wyłożony oddychającym materiałem. Podnosek kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200J oraz zgniecenia do 15 kN. Wg PN-77/O-91030; PN-EN ISO 20345.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

05.03.2018 | 12:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Odzież i obuwie robocze i ochronne

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się