Zorganizowanie wyjazdu uczniów klas III Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie na „zieloną szkołę”.

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja kolonii śródrocznej, tzw. ”zielonej szkoły” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie w miejscowości nadmorskiej Sianożęty, województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski.
2. Przewidywana liczba uczniów 90.
3. Czas trwania wypoczynku 15 dni (łącznie z dniem wyjazdu i przyjazdu), w tym 14 noclegów.
4. Podstawienie w obie strony czystego, sprawnego technicznie autokaru wysokiej klasy /klimatyzacja, WC/, spełniającego wszelkie wymogi zezwalające na przewóz dzieci.
5. Zapewnienie obsługi dwóch kierowców, przejazd w ciągu dnia.
6. Zapewnienie ubezpieczenia autokaru oraz wymaganych koncesji.
7. W przypadku awarii autokaru zleceniobiorca zapewnia autokar zastępczy na własny koszt – czas podstawienia zastępczego pojazdu najpóźniej do 5 godzin po stwierdzeniu awarii. W przypadku konieczności postoju dłuższego niż 2 godziny, wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia posiłku i napojów.
8. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z usługą transportu (w szczególności: koszty parkingów, płatnych przejazdów, koszty delegacji kierowcy, koszty noclegu i wyżywienia kierowców).
9. Obiekt położony w bliskiej odległości od morza, nieprzekraczającej 400 m.
10. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym w każdym pokoju. Zamawiający wyklucza łóżka piętrowe, polowe, rozkładane tzw. dostawki. Wyklucza się pawilony z wyjściem z pokoju bezpośrednio na zewnątrz budynku. Pokoje wyposażone w pojedyncze łóżka, szafę ubraniową, stolik, krzesła, szafki. Sprzątanie pokoi i łazienek co drugi dzień.
11. Zakwaterowanie wszystkich uczestników wyjazdu w jednym budynku murowanym, dwukondygnacyjnym (parter, I piętro) bez dzielenia z inną szkołą lub na jednym piętrze w budynku dzielonym z inną szkołą.
12. Zapewnienie bazy rekreacyjno–sportowej: plac zabaw, boisko sportowe, sala do zajęć ruchowych. Wyposażenie obiektu w salę TV, salę dyskotekową oraz salę do prowadzenia zajęć dydaktycznych.
13. Zapewnienie ogrzewania budynku w dni chłodne.
14. Obiekt ogrodzony, dozorowany 24 godziny na dobę, teren wokół ośrodka powinien być zagospodarowany, bezpieczny i zielony.
15. Pomoc pracowników ośrodka przy wnoszeniu i wynoszeniu bagaży.
16. Zapewnienie programu rekreacyjno-sportowego:
a) zorganizowanie co najmniej jednej całodniowej wycieczki autokarowej z licencjonowanym przewodnikiem, opłaconymi biletami wstępu do zwiedzanych obiektów + rejs statkiem,
b) program animacyjny prowadzony przez wykwalifikowanych animatorów,
c) zorganizowanie dyskotek,
d) ogniska z pieczeniem kiełbasek,
e) chrzest morski,
f) inne.
17. Zapewnienie wyżywienia: trzy posiłki o wzbogaconej wartości odżywczej (śniadanie, obiad, kolacja) i podwieczorek oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Żywienie rozpoczęte ciepłą kolacją w dniu przyjazdu, a zakończone śniadaniem w dniu wyjazdu.
18. Zapewnienie uczestnikom przez cały dzień nieograniczonego dostępu do napojów i pieczywa z dżemem.
19. Możliwość dostosowania posiłków dla dzieci będących na diecie wynikającej z alergii pokarmowych lub innych uwarunkowań zdrowotnych.
20. Stołówka w budynku ośrodka (dopuszcza się usytuowanie stołówki na terenie obiektu), cała grupa stołuje się na jednej zmianie.
21. Zapewnienie bezpłatnego pobytu i odrębnego pokoju dla kierownika oraz 1-2 osobowych pokoi dla 8 opiekunów.
22. Zapewnienie opieki medycznej: pielęgniarka 24 godziny na dobę na terenie ośrodka, lekarz na każde wezwanie, zapewnienie środków pierwszej pomocy (podstawowe leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i środki opatrunkowe). W przypadku chorego dziecka opiekę nad nim sprawuje pielęgniarka, a dziecko przebywa w izolatce. Dowiezienie uczestnika zielonej szkoły do punktu opieki medycznej (przychodnia, szpital) bezpłatnym transportem. Wykonawca zobowiązuje się do konsultacji telefonicznej z rodzicem/opiekunem w przypadkach nagłej konieczności podania odpowiednich leków.
23. Ubezpieczenie grupy w pełnym zakresie.
24. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo nad dziećmi w czasie podróży oraz za warunki bhp i ppoż. obiektu.
25. Zapewnienie dla każdego uczestnika czapeczki, dyplomu oraz drobnego upominku.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

02.02.2018 | 09:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi hotelarskie

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się