Przygotowanie i dostawa gorących dwudaniowych posiłków oraz naczyń jednorazowych w tym sztućców osobom uprawnionym w 4 szkołach podstawowych na terenie gminy Góra w okresie od 1 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest: „Przygotowanie i dostawa gorących dwudaniowych posiłków oraz naczyń jednorazowych w tym sztućców osobom uprawnionym w 4 szkołach podstawowych na terenie gminy Góra w okresie od 01 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku.

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole – Ślubów 54
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole – Witoszyce 10
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole – Glinka 6
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole – Czernina, ul. Szkolna 2

Zamawiający w okresie styczeń-grudzień 2018r. planuje objąć dożywianiem łącznie 122 dzieci dziennie w powyższych szkołach przez okres ok. 184 dni, tj. łącznie ok. 22.448 posiłków.
Zamawiający w żaden sposób nie gwarantuje, że podane ilości zostaną osiągnięte w okresie trwania umowy. Podane ilości mogą ulec zmianie, co oznacza, że nie stanowią ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie mogą być podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu nie zrealizowanych dostaw lub podstawą odmowy wykonania zamówienia.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zmniejszenia lub zwiększenia ilości dziennej zamawianych posiłków w zależności od bieżących potrzeb zgłaszanych przez dyrektorów szkół. Wykonawca uwzględniać będzie przy przygotowaniu posiłków zmienione ilości, które zostaną zgłoszone przez upoważnionych pracowników w dniu poprzedzającym do godziny 15.00. Zamawiający zapłaci za rzeczywistą ilość dzieci korzystających z dożywiania.
W przypadku zamawiania mniejszych ilości posiłków, Wykonawca nie będzie miał z tego tytułu roszczenia.

Każdy posiłek będzie składał się z:
a) zupy i pieczywa - przy czym jedna porcja zupy musi posiadać gramaturę nie mniejszą niż 300 gramów;
b) drugiego dania z napojem lub sokiem owocowym - przy czym jedna porcja drugiego dania musi posiadać gramaturę nie mniejszą niż 400 gramów, w tym mięso 100 gramów i surówka 100 gramów oraz ziemniaki lub zamiennie ryż, kasza, makaron. Napój lub sok owocowy 200 ml. Raz w tygodniu danie barowe mogą stanowić pierogi, naleśniki z serem, kluski, pyzy itp, gołąbki lub krokiety w ilości 200 gramów

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

12.12.2017 | 11:50


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi gastronomiczne

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się