Usługa konserwacji, przeglądów oraz monitorowania instalacji przeciw pożarowych

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa konserwacji, przeglądów oraz monitorowania instalacji przeciw pożarowych na obiektach Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania:

Zadanie nr 1: Usługa wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji i awaryjnych napraw systemów oddymiania klatek schodowych w budynkach Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie i Iwoniczu, usługa wykonywania okresowych przeglądów technicznych i serwisowania (naprawy) drzwi p.poż. w budynkach Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie i w Weryni.

Zadanie nr 2: Monitoring pożarowych sygnałów alarmowych w Wydziale Muzyki oraz konserwacja instalacji alarmowej p.poż w budynkach Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie, przeglądy techniczne i konserwacja instalacji systemów ochrony przeciwpożarowej oraz prowadzenie monitoringu pożarowego w budynkach DS. Filon, DS. Laura, przewiązka DS. Laura ul. Cicha 4a, budynek dydaktyczny E4 ul. Cicha 2A

Zadanie nr 3: Przeglądy techniczne i konserwacja instalacji systemów ochrony przeciwpożarowej w budynku A-0 ul. S. Pigonia 1, przeglądy techniczne i konserwacja instalacji systemów ochrony przeciwpożarowej w budynku G-4 i budynku G-5 ul. Warzywna 1a.

Zadanie nr 4: Usługa monitorowania sygnałów pożarowych wychodzących z Central Sygnalizacji Pożaru
(CSP) obiektów dozorowanych Uniwersytetu Rzeszowskiego , to jest: zespołu budynków A-0 przy ul.
Pigonia 1 tworzących Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej, Kompleks Naukowo- Dydaktyczny Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Komputerowego oraz budynków G-4 i G-5 przy ul. Warzywnej 1A w Rzeszowie tworzących Przyrodniczo- Medyczne Centrum Badań Innowacyjnych w okresie od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2019.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.12.2017 | 12:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt p. poż.
  • Ochrona

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się