SZYCIE UMUNDUROWANIA GALOWEGO DLA ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU 14 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W POZNANIU

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest szycie umundurowania galowego dla żołnierzy zawodowych będących na zaopatrzeniu 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
Zadanie nr 1: mundur galowy wojsk lądowych
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać towary fabrycznie nowe z produkcji 2017, nie noszące śladów jakiegokolwiek wcześniejszego użytkowania, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi zgodnie z WDTT (dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Wdrożeniowym Służby Mundurowej w Łodzi, ul. Źródłowa 52, (tel. 261444276), szczegółowy opis przedmiotu załącznik nr 5 do SIWZ oraz formularz cenowy załącznik nr 2a do SIWZ.

Zadanie nr 2: płaszcz wojsk lądowych
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać towary fabrycznie nowe z produkcji 2017, nie noszące śladów jakiegokolwiek wcześniejszego użytkowania, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi zgodnie z WDTT (dostępna w Wojskowym Ośrodku Badawczo – Wdrożeniowym Służby Mundurowej w Łodzi, ul. Źródłowa 52, (tel. 261444276), szczegółowy opis przedmiotu załącznik nr 5 do SIWZ oraz formularz cenowy załącznik nr 2b do SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

24.10.2017 | 09:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Odzież i obuwie robocze i ochronne

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się