Przetarg nieograniczony na zakup kompleksowego wyposażenia do pracowni gastronomicznych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – najlepszym wyborem” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Funduszu Rozwoju Regionalnego

» Opis zapytania

1. Przedmiotem postępowania jest dostawa i montaż kompleksowego wyposażenia do pracowni gastronomicznych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – najlepszym wyborem” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, według podziału na następujące części:
1) Część pierwsza – zakup kompleksowego wyposażenia do pracowni gastronomicznej dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części znajduje się w załączniku nr 1a do SIWZ.
2) Część druga – zakup kompleksowego wyposażenia do pracowni gastronomicznej dla Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części znajduje się w załączniku nr 1b do SIWZ.
3) Część trzecia – zakup kompleksowego wyposażenia do pracowni gastronomicznej dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części znajduje się w załączniku nr 1c do SIWZ.
3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

28.08.2017 | 11:45


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • AGD Duże

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii AGD z ostatnich 10 dni.