Usługa hotelowa, transport i ubezpieczenie dla 12 opiekunów uczelnianych oraz 68 uczestników projektu „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy”.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelowa, transport i ubezpieczenie dla 12 opiekunów uczelnianych oraz 68 uczestników projektu „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy”, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Usługa hotelowa, realizowana będzie w dwóch turach: pierwsza w dniach: 22 - 26.05.2017 i druga w dniach: 05 - 09.06.2017.
Z usługi hotelowej skorzysta łącznie 68 uczestników projektu, w dwóch grupach: pierwsza: 34 i druga: 34.
Uczestnicy projektu zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych z łazienką i z pojedynczymi łóżkami.
Z usługi hotelowej dodatkowo skorzysta łącznie 12 opiekunów (po 6 w każdej z grup), opiekunowie zostaną zakwaterowani w pokojach jednoosobowych z łazienką.
Łączna grupa pokoi do zarezerwowania jest następująca: w pierwszej turze (22 - 26.05.2017): 6 - jednoosobowych, 17 - dwuosobowych; w drugiej turze (05 - 9.06.2017): 6 - jednoosobowych, 17 – dwuosobowych.
Hotel musi spełniać standard 3-gwiazdkowy.
Hotel musi być zlokalizowany w Berlinie, w dzielnicy Charlottenburg - Wilmersdorf, w kwartale wyznaczonym przez ulice: Kantstrasse - Budapester Str. / Lewishamstrasse - Brandenburgishe Str. / Hohenzollerndamm - Spichernstrasse - Nurnberger Str., ze względu na położenie ośrodków, w którym będą prowadzone zajęcia.
W cenie pokoju hotelowego ma być uwzględnione śniadanie w formie bufetu.
W cenie pokoju hotelowego ma być zapewniony dostęp do internetu bezprzewodowego (Wi-Fi).
Przedmiotem zamówienia jest również koszt przejazdu autobusem w obie strony Wrocław – Berlin (przejazd maksymalnie 7-letnim komfortowym autokarem, opłaty drogowe, parkingowe i wjazdowe), koszt transportu lokalnego środkami komunikacji miejskiej na czas trwania wizyty studyjnej dla 68 uczestników projektu i 12 opiekunów uczelnianych oraz koszt ubezpieczenia OC łącznie z ochroną kosztów leczenia za granicą dla 68 uczestników projektu.
Zamawiający informuje, iż rok produkcji pojazdu posiada istotne znaczenie z uwagi na fakt, iż wpływa na niezawodność techniczną, komfort i bezpieczeństwo pasażerów przy realizacji usługi transportowej.
Rok produkcji autokaru turystycznego stanowi kryterium oceny - waga – 20%
Autokar turystyczny powinien posiadać: min. 40 miejsc siedzących, odstęp między rzędami min. 77 cm, rozkładane i wysuwane fotele na bok, fotele wyposażone w podnóżki i składane stoliki, WC z umywalką, klimatyzacje, indywidualne oświetlenie i nawiewy, pasy bezpieczeństwa, audio –video-dvd, barek.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

05.05.2017 | 09:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi hotelarskie
  • Organizacja podróży

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się