Modernizacja oddziałów przedszkolnych w Gminie Stary Dzierzgoń - ciąg dalszy

» Opis zapytania

Zadanie nr 1 - Zakup zestawu zręcznościowego oraz koszy i ich montaż w Publicznej Szkole Podstawowej w Myślicach

1.Zestaw zręcznościowy - 1 szt.

Zestaw zręcznościowy sześcioboczny - wykonany z drewna toczonego lub kantówki bezrdzeniowej, impregnowanego ciśnieniowo, malowany farbami ekologicznymi wodnorozpuszczalnymi. Montowany na kotwach betonowych min. 10cm nad ziemią. Łańcuchy o grubości min. 6mm. Wymiary jednego boku nie mniejsze niż 2x2m.

W skład sześcioboku ma wchodzić: judo, pajęczyna z łańcuchów, drabina na łańcuchach z okrąglaków, trapez wiszący na łańcuchach do podciągania i przewrotów, ścianka wspinaczkowa (sklejka wodoodporna grubości min. 18mm), trzepak dwupoziomowy wykonany z rurek malowanych proszkowo w min. 2 kolorach o śr. min. 30mm. Gniazda łączników oraz śruby mocujące należy zabezpieczyć zaślepkami z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe muszą być ocynkowane i zabezpieczone antykorozyjnie. Elementy konstrukcyjne musza być zakończone u góry kapturkami np. z tworzywa sztucznego w celu zabezpieczenia przed nasiąkaniem lub wpływem wody opadowej. Wszystkie otwory w urządzeniu oraz odstępy między elementami, np. szczebelkami drabinki, muszą mieć wymiary dozwolone przez normę bezpieczeństwa, w celu uniemożliwienia zakleszczenia poszczególnych części ciała dziecka. W celu uniknięcia zranień wszystkie zakończenia i krawędzie muszą być zaopatrzone w nakładki zabezpieczające, np. z tworzywa sztucznego lub mieć stępione krawędzie. Urządzenie musi posiadać wymagane atesty

i certyfikaty bezpieczeństwa, określoną sferę bezpieczeństwa oraz wysokość swobodnego upadku. Wszystkie elementy muszą być estetyczne i różnobarwne. Urządzenie należy wyposażyć w graficzną lub opisową, dobrze widoczną informację o maksymalnym i minimalnym wieku i wadze dzieci mogących z niego korzystać, a także inne informacje istotne dla bezpieczeństwa użytkowników.

2. Kosz metalowy na śmieci - 4 szt.

Wykonany ze stali malowanej proszkowo. Pojemność 35 l. Kosz musi być przytwierdzony do podłoża na placu zabaw.

Zadanie nr 2 - Dostawa piachu na plac zabaw do Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach

1.Piach - 120 ton

Piach barwy jasnej, wieloziarnisty bez elementów organicznych. Wielkość ziaren od 0,1 - 2,00 mm. Piach przeznaczony na plac zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej

w Myślicach.

Zadanie nr 3 - Zakup sprzętu do zaplecza kuchennego do Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach

1.Gofrownica - 3 szt.

Gofrownica przeznaczona do pieczenia dwóch gofrów prostokątnych (duża kratka). Powłoka płyt z materiału nieprzywieralnego. Powinna posiadać termoizolowaną obudowę, nienagrzewający się uchwyt. Moc min. 1300 W.

2.Maszynka do mielenia mięsa - 1 szt.

Wydajność do 3 kg mięsa na minutę, kołek dociskowy wykonany z twardego tworzywa: 3 sitaka w zestawie: 3 mm, 4,5 mm, 8 mm, średnica sitka 69 mm; 2 końcówki do wyboru kiełbas o 12 i 21 mm; końcówka do wyrobu tatara; ilość obrotów ślimaka:

- poz. 1-150 obr/min,

- poz.2 -210 obr/min,

rewers 100 obr/min.,

zasilanie 230V, moc 2000 W.

3. Robot wieloczynnościowy - 1 szt.

Wyposażenie: 2 popychacze, dwustronna tarcza do szatkowania, dwustronna tarcza do ścierania, hak do zagniatania ciasta, kielich do koktajli, końcówka do ubijania, łopatka, misa robocza z pokrywą, nóż wielofunkcyjny ze stali szlachetnej, sokowirówka, tarcza do frytek, tarcza do tarcia ziemniaków, wyciskarka do cytrusów, suszarka do sałaty, ziół i warzyw, pojemnośc kosza 2,7 l., pojemność misy 4 l. Płynna regulacja obrotów; tryb pulsacyjny; moc silnika 800 W; podstawa antypoślizgowa.

4.Brytfanna - 1szt.

Żeliwny garnek - brytfanna, żeliwna, warstwa emaliowana na zewnątrz i od wewnątrz, 2 uchwyty, pokrywka.. Pojemność min. 6,5 l., długość ok. 32 cm.1.Dostawa nastąpi w godzinach od 8.00 do 13.00 do Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach, Myślice 16.

2.Wykonawca udzieli Zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji jakości i rękojmi za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy z wyłączeniem systemów i urządzeń objętych przedmiotem zamówienia, dla których gwarancji udziela producent - w przypadku systemów i urządzeń objętych przedmiotem zamówienia obowiązuje okres gwarancji zgodnie z warunkami gwarancji producenta, jednak nie krótszy niż 24 miesiące. Bieg terminu gwarancji jakości i rękojmi za wady rozpoczyna się od daty odbioru końcowego przedmiotu umowy, a w przypadku stwierdzenia wad, od ich usunięcia i przekazania Zamawiającemu przedmiotu umowy jako należycie wykonanego.

3.Strony umowy postanawiają, że odpowiedzialność wykonawcy z tytułu rękojmi zostanie rozszerzona przez udzielenie 36 miesięcy gwarancji za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy, licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy z wyjątkiem urządzeń, na które ich producenci udzielili dłuższego okresu gwarancji - według gwarancji producenta, z zastrzeżeniem maksymalnego okresu - w przypadku oferowania przez producenta opcjonalnych okresów gwarancji.

4.Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu nie spełniającego wymogów jakościowych opisanych w SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

24.11.2014 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • Akcesoria kuchenne
  • Zabawki
  • Piasek

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się