Dostawa i montaż wyposażenia internatów i kwater internatowych

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest:

Dostawa i montaż wyposażenia internatów i kwater internatowych

I. Część 1 Meble

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli pokojowych i kuchennych do kwater internatowych

Miejsce dostawy: Gdynia, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Czarne.

transport, wniesienie ich do poszczególnych kwater w budynkach, usunięcie i wywóz opakowań, uprzątnięcie pomieszczeń i inne wyżej nie wymienione, a konieczne do przekazania zamówionej rzeczy Zamawiającemu jako funkcjonalnej i sprawnej.

- Meble pokojowe i łazienkowe

- Meble kuchenne

Część II - AGD

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu AGD, do internatów i kwater internatowych w Gdyni, Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Rozewiu, Wejherowie, Darłowie, Czarne.

Jako dostawę należy rozumieć zakup poszczególnych produktów, transport, wniesienie ich do poszczególnych kwater w budynkach, usunięcie i wywóz opakowań, uprzątnięcie pomieszczeń.

W cenie dostawy należy ująć również podłączenie pralek, wszystkie koszty związane z montażem dostarczonych rzeczy, a mianowicie: koszty robocizny, sprzętu i materiałów pomocniczych typu kołki rozporowe, podkładki, śruby i inne wyżej niewymienione a konieczne do przekazania zamówionej rzeczy Zamawiającemu jako funkcjonalnej i sprawnej.Część III Pościel

Pościel musi nadawać się do obróbki termicznej w 950C, chlorowania, krochmalenia, maglowania. Pościel używana będzie w obiektach hotelowo-internatowych, winna posiadać świadectwo producenta potwierdzające spełnienie ww. warunków.Część IV - Żaluzje pionowe

Charakterystyka ogólna:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż żaluzji pionowych - verticali w kwaterze internatowej w Gdyni, w ilości ok. 9 m2.

Jako dostawę należy rozumieć zakup żaluzji pionowych, transport, wniesienie ich do kwatery, usunięcie i wywóz opakowań, uprzątnięcie pomieszczeń i inne wyżej nie wymienione, a konieczne do przekazania zamówionej rzeczy Zamawiającemu jako funkcjonalnej i sprawnej.

Przedmiot zamówienia składa się z 4 części, opisanych w części XVIII SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

17.11.2014 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • AGD Duże
  • Firany, zasłony, rolety i akcesoria
  • Meble

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się