„Termomodernizacja budynków Szkoły podstawowej w Zaborowicach oraz Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie” Zadanie 1. „Wymiana grzejników i źródła ciepła w Szkole Podstawowej w Zaborowicach” Zadanie 2 „Wymiana grzejników i źródła ciepła w Szkole Podstawowej w Grzymałkowie

» Opis zapytania

Zadanie 1: Przedmiotem umowy jest budowa instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazu wraz z kotłownią gazową w istniejącym budynku Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie. Instalacja centralnego ogrzewania będzie obejmowała stary budynek szkoły, wraz ze skrzydłem w którym znajduje się sala gimnastyczna i pomieszczenia towarzyszące. Modernizacja kotłowni będzie obejmowała wymianę istniejącego kotła gazowego w nowej części budynku, który będzie obsługiwał dwa obiegi grzewcze.
Zadaniem 2: Przedmiotem umowy jest budowa instalacji centralnego ogrzewania, wraz z modernizacją kotłowni w istniejącym budynku Szkoły Podstawowej w Zaborowicach. Instalacja centralnego ogrzewania będzie obejmowała główną część budynku szkoły, która będzie ogrzewana za pomocą kaskady pomp ciepła typu split, oraz wymianę źródła ciepła dla części szkoły obejmującej salę gimnastyczną wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi. Modernizacja kotłowni dla budynku szkoły będzie obejmowała dwa źródła ciepła dla budynku.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

21.07.2022 | 10:00


» Lokalizacja

26-080 Mniów


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi budowy instalacji

» Dane nabywcy

Gmina Mniów
ul. Centralna 9
26-080 Mniów
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się