Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych w ramach programu lojalnościowego dla Krwiodawców pn. "Każda kropla jest cenna"; Części 1-6

» Opis zapytania

Część 1: Wykonanie i dostawa zestawu do gry składającego się z kostek i kart z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Część 2: Wykonanie i dostawa koszulki T-shirt z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Część 3: Wykonanie i dostawa bambusowego pudełka śniadaniowego z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Część 4: Wykonanie i dostawa ręcznika sportowego w woreczku z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Część 5: Wykonanie i dostawa ekologicznego kubka z uchem z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Część 6: Wykonanie i dostawa składanego parasola z logotypem ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. "Twoja krew, moje życie"

Postępowanie przeprowadzane w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej Ministra Zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021–2026” w zakresie celu szczegółowego: „Utrzymanie stałej liczby świadomych dawców krwi i jej składników”, „Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa”, „Zwiększenie świadomości zdrowego odżywania wśród krwiodawców”.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

29.09.2021 | 09:30


» Lokalizacja

02-326 Warszawa


» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt nagrywający i prezentacyjny oraz jego serwis

» Dane nabywcy

Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Al. Jerozolimskie 155
02-326 Warszawa
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się