"ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE KOMPLEKSOWEGO PRANIA POŚCIELI, BIELIZNY SPECJALNEJ I ODZIEŻY ROBOCZEJ NA POTRZEBY 1 WSzKzP SPZOZ W LUBLINIE FILIA W EŁKU."

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego prania pościeli, bielizny specjalnej i odzieży roboczej na potrzeby 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie – Filia w Ełku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
2.1.Zewnętrzna usługa prania bielizny obejmuje wypranie, wybielenie, wysuszenie, wyprasowanie, wymaglowanie, zapakowanie w worki foliowe. Odzież fasonowa i fartuchy – prasowanie ręczne, dostarczenie w stanie powieszonym i zafoliowanym. Usługa obejmuje również naprawę i reperację bielizny szpitalnej oraz odzieży medycznej i ochronnej.
2.2.Bielizna będzie odbierana i dostarczana przez Wykonawcę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego własnym transportem i na własny koszt 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki) w godzinach 10.00 - 12.00 oraz w przypadku świąt w jeden z dni świątecznych ustalonych przez Zamawiającego. Termin wykonania zleconych usług sukcesywnych kolejno: dzień odbioru jest dniem dostarczenia ostatnio odebranej partii bielizny.
2.3.Termin napraw krawieckich – w ciągu 3 dni od daty zgłoszenia przez Zamawiającego.
2.4.Zamawiający dokona odbioru jakościowego i ilościowego przedmiotu Zamówienia w siedzibie Zamawiającego.
2.5. Dostarczanie i odbiór bielizny i umundurowania następować będzie w opakowaniu Wykonawcy.
2.6. Wykonawca powinien dostarczyć pranie posegregowane wg asortymentu oraz odpowiednio złożone, zafoliowane oraz opisane.
2.7. Fartuchy powinny być wyprasowane i przewożone na wieszakach w pozycji wiszącej.
2.8. Dokumentami potwierdzającymi każdorazowy odbiór i dostawę będą dokumenty zdawczo-odbiorcze z wyszczególnieniem asortymentu bielizny podanej w sztukach oraz kilogramach.
2.9. Szacunkowa ilość pranej bielizny szpitalnej oraz odzieży medycznej i ochronnej wynosi
ok. 8 500 kg miesięcznie, co w skali 12 miesięcy stanowi ok . 102 000 kg. Szacunkowa ilość może ulec zmianie w zakresie ± 20%.
2.10. Asortyment prania obejmuje:
a) bieliznę płaską:
- prześcieradło, poszewki, podkłady, serwety, ręczniki, ścierki, serwetki, koce z anilany, kołdry, materace, poduszki itp.
- bieliznę operacyjną: prześcieradło operacyjne bawełniane, podkład operacyjny bawełniany, serwetka operacyjna bawełniana, worek na bieliznę –surówka itp.
- odzieży ochronnej i medycznej: fartuchy, fartuchy chirurgiczne pełnobarierowe wielorazowego użytku, piżamy, koszule, szlafroki.
- inne: firany, zasłony, obrusy itp.
b) bieliznę fasonową:
- bieliznę operacyjną: fartuch operacyjny i ubranie operacyjne bawełniane.
- odzieży ochronnej i medycznej: fartuchy, fartuchy chirurgiczne pełnobarierowe wielorazowego użytku, bluzy, spódnice, spodnie, garsonki, bluzy polarowe itp.
-inne: kurtki pogotowia ratunkowego, fartuchy kolorowe, bluzy kolorowe itp.
2.11. Zakres usług pralniczych obejmować będzie:
a)pranie bielizny szpitalnej pochodzącej z bloku operacyjnego, oddziału wewnętrznego, neurologicznego, chirurgicznego, neurochirurgicznego, ortopedycznego, laryngologicznego, okulistycznego, wewnętrznego, dermatologicznego, kardiologicznego, rehabilitacji, izby przyjęć, a także umundurowania personelu medycznego.
b)odbiór brudnej i dostawy czystej bielizny własnym transportem i na koszt Wykonawcy, przy czym środek transportu posiadać musi szczelną i podzieloną komorę załadunkową tak, aby bielizna czysta nie miała możliwości jakiegokolwiek kontaktu z brudną bielizną lub, w przypadku gdy Wykonawca dysponuje środkami transportu, oddzielnie dla odbioru brudnej i dostarczania czystej bielizny.
c) pranie, dezynfekcję, krochmalenie, maglowanie, prasowanie oraz naprawę i reperację asortymentu wskazanego
w pkt 2.
d) pranie i dezynfekcję koców.
e) pranie i dezynfekcja materacy,
f) sortowanie i pakowanie bielizny zgodnie z zaleceniami Zamawiającego.
g)proces prania musi być dostosowany technologicznie do rodzaju pranej bielizny, zgodnie z zaleceniami producenta ubrań, nie powodując

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

27.04.2021 | 09:00


» Lokalizacja

20-049 Lublin


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi pralnicze i czyszczenia

» Dane nabywcy

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Al. Racławickie 23
20-049 Lublin
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się