Powrót

Przygotowanie, dostarczanie i wydawanie ciepłego posiłku w formie drugiego dania w ramach realizacji projektu pn. „Obiad dla potrzebujących w Śródmieściu” z budżetu obywatelskiego na 2021 rok.

» Opis zapytania

Przygotowanie, dostarczanie i wydawanie ciepłego posiłku w formie drugiego dania w ramach realizacji projektu pn. „Obiad dla potrzebujących w Śródmieściu” z budżetu obywatelskiego na 2021 rok.
Zamawiający przewiduje przygotowanie i dostawy średnio 450 gorących posiłków tygodniowo, w formie drugiego dania porcjowanych w naczyniach jednorazowych, biodegradowalnych wraz z deserem w formie sezonowego owocu, w następujące dni tygodnia, tj. zgodnie z poniższym harmonogramem:
- poniedziałek – średnio 150 porcji w godzinach od 12:00 do 14.00*,
- środa – średnio 150 porcji w godzinach od 12:00 do 14.00*,
- piątek – średnio 150 porcji w godzinach od 12:00 do 14.00*.
Dodatkowo Zamawiający planuje prowadzenie kontroli jakości wydawanych posiłków, w terminach, o których Wykonawca zostanie powiadomiony, w związku z tym do zamówienia należy doliczyć 18 dodatkowych porcji, które będą przekazywane Zamawiającemu.
Wielkość szacunkowa dla całości zamówienia przez okres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi – 18 018 porcji - dla takiej liczby należy wyliczyć cenę oferty.
*Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany godzin, w których Wykonawca wydawać będzie posiłki, które mogą polegać na zmianie wyłącznie przedziału godzinowego, ale także na zmianie liczby godzin, w czasie których Wykonawca będzie wydawał posiłki, przy czym liczba godzin w ciągu dnia nie przekroczy 3 godzin w przedziale godzinowym od 10.00 do 19.00 bez prawa do zmiany wynagrodzenia.
Wykonawca powinien uwzględnić w/w podczas składania oferty i jej wyceny.
3. Wykonawca zobowiązany jest do:
- przygotowywania posiłków o wartości kalorycznej nie mniejszej niż 1500 kcal;
- zapewnienia zróżnicowanego jadłospisu przez kolejne dni tygodnia, przy czym te same potrawy nie mogą powtarzać się częściej niż raz na 14 dni, tj. 6 posiłków;
- przygotowywania posiłków wyłącznie w dniu ich wydawania;
- zapewnienia, aby posiłki były gorące;
- przedstawiania jadłospisu na 14 dni tj. 6 posiłków. Każdorazowo jadłospis wymaga akceptacji Zamawiającego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

03.03.2021 | 10:00


» Lokalizacja

00-217 Warszawa


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi gastronomiczne

» Dane nabywcy

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
ul. Konwiktorska 3/5
00-217 Warszawa
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się