Wynajem podnośników koszowych wraz z operatorami przy pielęgnacji i wycince drzew przydrożnych na terenie powiatu piskiego w roku 2021.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest wynajem podnośników koszowych wraz z operatorami przy pielęgnacji i wycince drzew przydrożnych na terenie powiatu piskiego w roku 2021.
Orientacyjna ilość godzin pracy sprzętu w roku – 300.
Minimalna ilość zadysponowanego sprzętu – 2 szt. podnośników koszowych o wysięgu minimum 18,0 m każdy. Zamawiający nie gwarantuje ciągłości zleceń – ich częstotliwość będzie uzależniona od potrzeb związanych z bieżącym utrzymaniem drzew przydrożnych rosnących w pasach dróg administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Piszu.
Czas trwania każdorazowego zlecenia będzie liczony od momentu podstawienia sprzętu do siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Piszu lub Obwodu Drogowego Nr 2 w Orzyszu.
Realizacja zlecenia będzie następowała po zgłoszeniu zapotrzebowania przez osobę odpowiedzialną za realizację przedmiotu zamówienia ze strony Zamawiającego z min. 1 – dniowym wyprzedzeniem.
Rozliczenie przedmiotu zamówienia będzie następowało na podstawie faktur częściowych wg ceny jednostkowej za 1 godzinę pracy sprzętu wraz z operatorem zaoferowaną przez Wykonawcę i liczbę faktycznie przepracowanych godzin.
Wykonawca musi dysponować odpowiednim sprzętem posiadającym aktualne badania techniczne wystawione przez uprawniony Dozór Techniczny. Podnośniki koszowe powinny być stabilne przy max. wysięgu bocznym i obciążeniu kosza min. 200 kg.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia – do dnia 24 grudnia 2021 r.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

29.01.2021 | 08:00


» Lokalizacja

12-200 Pisz


» Kategoria asortymentowa

  • Środki transportu wewnętrznego, części i serwis
  • Usługi najmu pojazdów, łodzi i samolotów

» Dane nabywcy

Powiatowy Zarząd Dróg w Piszu
ul. Czerniewskiego 6
12-200 Pisz
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się