Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół z terenu Gminy Wierzbica korzystających z dojazdów komunikacją regularną w 2021 r.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół z terenu Gminy Wierzbica w ilości ok. 125 szt. korzystających z dojazdów komunikacją regularną w 2021 r. z wyłączeniem przerwy wakacyjnej lub przerwy spowodowanej sytuacją pandemiczną w kraju. Warunkiem udzielenia zamówienia jest uruchomienie lub świadczenie przez Dostawcę od dnia 01.01.2021 r. do dnia trwania umowy komunikacji regularnej na terenie Gminy Wierzbica, tj. a). jeden kurs przywóz i odwóz uczniów do szkół na trasie Rzeczków/ZWAC/- Rzeczków/pętla/-Błędow-Górka Skaryszewska-Wierzbica/szkoła/-Wola
Lipieniecka-Ruda Wielka/szkoła/-Wierzbica Kolonia-Wierzbica/szkoła/- łączna ilość km ok.185, b) drugi kurs przywóz i odwóz uczniów do szkół na trasie Suliszka-Podgorki-Pomorzany-Polany-Polany Kolonia-Zalesice Kolonia-Zalesice/szkoła/- Wierzbica/Błędowska/-Wierzbica/szkoła/ - łączna ilość km ok.175 Godziny przyjazdów i odjazdów autobusów komunikacji regularnej Wykonawca ustali z dyrektorami szkół na terenie Gminy Wierzbica. Wskazane jest, aby Wykonawca we własnym zakresie zapoznał się z powyższymi trasami i dokonał pomiaru odległości. Wykonawca umożliwi przejazd kurusami regularnymi innym pasażerom na podstawie wykupienia biletu jednorazowego.


Złóż ofertę


» Termin składania ofert

09.12.2020 | 10:00


» Lokalizacja

ul. Kościuszki 73
Wierzbica 26-680
Województwo: mazowieckie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi transportu pasażerskiego

» Dane nabywcy

Urząd Gminy
ul. Kościuszki 73
Wierzbica 26-680
Województwo: mazowieckie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się