1) Przygotowanie pomieszczenia dla węzła cieplnego wraz z remontem pomieszczeń PBW w Krakowie. 2)Wykonanie parkingu na działce należącej do PBW w Krakowie.

» Opis zapytania

Część nr 1- Przygotowanie pomieszczenia dla węzła cieplnego wraz z remontem pomieszczeń PBW w Krakowie.

Budynek C funkcjonuje jako biblioteka. W piwnicach i na pozostałych kondygnacjach znajdują się magazyny książek, a na parterze dodatkowo część biurowo-administracyjna. Ze względu na konieczność likwidacji pomieszczenia magazynowego w piwnicy, w związku z przeznaczeniem na pomieszczenie węzła cieplnego, zachodzi potrzeba zmiany funkcji pomieszczeń w budynku wraz z dostosowaniem ich do nowego przeznaczenia.
1) Prace polegać będą na adaptacji pomieszczenia magazynowego nr 04 w piwnicy na pomieszczenie węzła cieplnego i pomieszczenie magazynowe po wcześniejszym wyniesieniu książek i czasopism wraz demontażem regałów.
2) Remont pomieszczeń na parterze będzie polegać na podzieleniu pom. 1 .6 na trzy pomieszczenia, wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń I adaptacją ich części na cele magazynowe oraz na demontażu, przeniesieniu i ponownym montażu regałów z książkami, przeniesieniu części woluminów do budynku centralnego, przeniesieniu mebli w obrębie dwóch budynków, wykonaniu robót malarskich, wymianie stolarki drzwiowej, ułożeniu wykładziny dywanowej , przesunięciu i zmianie kierunku otwierania drzwi na korytarzu i ułożeniu posadzki z płytek.

Część nr 2 - Wykonanie parkingu na działce należącej do PBW w Krakowie.
Budowa 9 miejsc postojowych zlokalizowanych na fragmencie działki nr 5/8 Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej wraz z nawiązaniem do istniejącego układu komunikacyjnego.
Dostosowanie układu komunikacyjnego dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez budowę normatywnego zewnętrznego miejsca postojowego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

06.11.2020 | 12:30


» Lokalizacja

ul. Marszałka F. Focha 39
Kraków 30-119
Województwo: małopolskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi wykończeniowe, budowy i remontu obiektów

» Dane nabywcy

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja
ul. Marszałka F. Focha 39
Kraków 30-119
Województwo: małopolskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się