Dostawa i montaż mammografu cyfrowego dla Centrum Medycznego MEDYK Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Dostawa realizowana w ramach programu wieloletniego „Narodowa Strategia Onkologiczna” zadania pn. zakup aparatury diagnostycznej dla wczesnego wykrywania nowotworów – mammografy w 2020 r.”

» Opis zapytania

Mammograf cyfrowy spełniający wszystkie obowiązuje w Polsce wytyczne dotyczące prowadzenia badań mammograficznych przesiewowych oraz pogłębionej diagnostyki. Mammograf najnowszej generacji wyposażony:
1. w generator wysokoczęstotliwościowy wbudowany w statyw mammografu,
2. W lampę RTG z anodą o pojemności 340 kHU zbudowaną z dwóch materiałów: materiał zapewniający spektrum energetyczne promieniowania dedykowany do obrazowania piersi o strukturze tłuszczowej - molibden oraz materiał zapewniający spektrum energetyczne promieniowania dedykowany do obrazowania piersi o strukturze gruczołowej-rod;
3. W Detektor cyfrowy w technologii konwersji pośredniej z warstwą CsI- zapewniający stabilną pracę i gotowość do ekspozycji zaraz po uruchomieniu systemu;
4. W rozwiązania zapewniające ergonomię pracy oraz komfort badania: zakres regulacji wysokości detektora w pionie 65-150 cm, grubość detektora od strony klatki piersiowej 49 mm, kontrola siły kompresji poprzez bezprzewodowy pilot.
5. W diagnostyczną stację lekarską spełniającą polskie wytyczne i regulacje.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

26.10.2020 | 10:00


» Lokalizacja

Fryderyka Szopena 1
Rzeszów 35-055
Województwo: podkarpackie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt medyczny

» Dane nabywcy

Centrum Medyczne MEDYK sp. z o.o. sp.k.
Fryderyka Szopena 1
Rzeszów 35-055
Województwo: podkarpackie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się