Przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej na terenie województwa lubelskiego na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020

» Notice description

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej na terenie województwa lubelskiego na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020, realizowanej za pomocą zróżnicowanych środków społecznego komunikowania. Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r. Kampania popularyzująca PSR 2020 ma na celu zbudowanie wśród użytkowników gospodarstw rolnych świadomości o celach spisu i obowiązku spisowym, ze szczególnym uwzględnieniem samodzielnego spisania się za pośrednictwem aplikacji internetowej na stronie spisrolny.gov.pl.
Nie przewiduje się działań wykonawcy polegających na opracowaniu koncepcji, strategii, projektowaniu, kreowaniu - z wyjątkiem umiejętności rozplanowania działań w czasie oraz doboru narzędzi wskazanych przez zamawiającego. Działania wykonawcy ograniczają się do wykorzystania gotowych, udostępnionych przez zamawiającego materiałów reklamowych i marketingowych związanych z wizerunkiem spisu i statystyki publicznej zgodnych z księgą identyfikacji wizualnej.
Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ.

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

31.07.2020 | 07:00


» Location

ul. Stanisława Leszczyńskiego 48
Lublin 20-068
Województwo: lubelskie
Polska


» Category assortment

  • Marketing and PR services

» Buyer data

Urząd Statystyczny w Lublinie
ul. Stanisława Leszczyńskiego 48
Lublin 20-068
Województwo: lubelskie
Polska


» Contact details

Available after sign in

Sign in