Kompleksowa eksploatacja stacji „PKP Piaseczno”, „Centrum”, „Józefosław” i „Stadion” w systemie „Piaseczyński Rower Miejski” w Piasecznie

» Notice description

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pod nazwą: "Kompleksowa eksploatacja stacji „PKP Piaseczno”, „Centrum”, „Józefosław” i „Stadion” w systemie „Piaseczyński Rower Miejski” w Piasecznie". Stacje są wbudowane w system PRM i stanowią własność Gminy Piaseczno. Są one całkowicie kompatybilne z systemem PRM. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa i eksploatacja tych stacji w systemie PRM. Będzie ona prowadzona z poziomu licencjonowanego specjalistycznego oprogramowania Wykonawcy, który będzie odpowiadał za ciągłość i niezawodność obsługi użytkowników, zgodnie z Regulaminem PRM. Szczegóły dotyczące zakresu i formy świadczonych usług zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia.
Stacje w systemie PRM powinny działać w taki sposób, aby każdy klient PRM mógł wypożyczyć rower według taryfy analogicznej jak w systemach Konstanciński Rower Miejski (KRM) i Warszawski Rower Publiczny (WRP), a także mógł w ramach systemu korzystać bez żadnych ograniczeń z KRM i WRP (Veturilo).

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

18.06.2020 | 10:00


» Location

ul. Kościuszki 5
Piaseczno 05-500
Województwo: mazowieckie
Polska


» Category assortment

  • Maintenance of machines, equipment and spare parts

» Buyer data

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
ul. Kościuszki 5
Piaseczno 05-500
Województwo: mazowieckie
Polska


» Contact details

Available after sign in

Sign in