Olej przekładniowy API GL-4/GL-5 , SAE 80W90

» Notice description

Nazwa: Olej przekładniowy API GL-4/GL-5 , SAE 80W90
Opis: Olej przekładniowy na bazie MC z dodatkiem stałych środków smarnych w postaci MoS2 zmniejszających tarcie i głośność przekładni.Klasa lepkości wg SAE 80W-90, klasa wg API GL-4/ GL-5. Mieszalny z olejem stosowanym obecnie przez zamawiającego Tedex Super Gear GL-5, 80W-90, opakowanie beczka 200 litrów (+/- 10%). Dostawy sukcesywne wg zamówień.
Ilość: 3 [szt.]

Wymagania dodatkowe:
Dodatkowe koszty (Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
Termin realizacji (3 dni od otrzymania zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
Warunki płatności (Przelew 14 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel……….......... - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

05.05.2020 | 12:00


» Location» Category assortment

  • Other

» Buyer data

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.


» Contact details

Available after sign in

Sign in