Zakup tablicy informacyjnej ETLP-132096N-07/E.

» Notice description

Nazwa: Tablica informacyjna ETLP-132096N-07/E.
Opis: Tablica boczna SIP z oprogramowaniem do pojazdów EN96-001-004 do systemu R&G SRG-5000P. Opis przedmiotu zamówienia do postępowania stanowią załączniki nr 1 i nr 2.
Ilość: 1 [szt.]

Wymagania dodatkowe:
Koszt dostawy (Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić)
Warunki płatności (przelew 30 dni, proszę potwierdzić)
offer_value (Wartość oferty)
Termin realizacji zamówienia. (Do 10 tygodni, proszę potwierdzić.)
Gwarancja (Do 24 miesięcy, proszę potwierdzić.)
Karta produktu (Proszę umieścić.)

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
W imieniu POLREGIO sp. z o.o. Świętokrzyski Zakład w Kielcach, informujemy o postępowaniu wszystkich solidnych Wykonawców.
Postępowanie to prowadzone jest przez Zamawiającego w trybie art. 4 pkt. 8 ustawy PZP i ma na celu uzyskanie ofert na dostawę tablicy informacyjnej ETLP-132096N-07/E.Opis przedmiotu zamówienia do postępowania stanowią załączniki nr 1 i nr 2. Zamawiający zastrzega sobie:a) możliwośc zakończenia postępowania bez dokonania wyboru i bez podania przyczyny oraz unieważnienia postępowania;b) możliwość zmiany warunków prowadzonego postępowania przed uplywem terminu składania ofert;c) postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.Po zakończeniu zapytania możliwość rozpoczęcia II etapu postępowania - negocjacji w formie elektronicznej i telefonicznej.
W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel. 782-555-581.- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

28.02.2020 | 10:05


» Location» Category assortment

  • Other

» Buyer data

Przewozy Regionalne


» Contact details

Available after sign in

Sign in

Stay up to date with the news from the market
 

Requests from Other category published on OnePlace in last 10 days.