Wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań

» Notice description

Część 1: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Ostrów Wlkp. do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 2: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kwilcz do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 3: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Dolsk do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 4: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kaźmierz Wlkp. do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 5: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kórnik do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 6: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Rokietnica do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 7: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Kostrzyn Wlkp. do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 8: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Poznań do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 9: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Dopiewo do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 10: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Września do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 11: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Chodów do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 12: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Czerniejewo w msc. Czerniejewo do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 13: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Czerniejewo w msc. Goranin w do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.
Część 14: wywóz i utylizacja nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w obiektach administrowanych przez KOWR OT Poznań na ternie gminy Stawiszyn do właściwych terytorialnie oczyszczalni lub zlewni ścieków.

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

10.12.2020 | 08:00


» Location

Fredry 12
Poznań 61-701
Województwo: wielkopolskie
Polska


» Category assortment

  • Waste management

» Buyer data

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu
Fredry 12
Poznań 61-701
Województwo: wielkopolskie
Polska


» Contact details

Available after sign in

Sign in